Niedzielna akcja policji - 7 mandatów karnych

niedzielna akcja policji - 7 mndatow karnych

8 lipca br. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Obornikach przeprowadzili działania w ramach akcji „Prędkość - Zero Tolerancji”, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach.

W minioną niedzielę podczas 4 godzinnych działań funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Obornikach skontrolowali łącznie 9 pojazdów. Podczas akcji mundurowi nałożyli łącznie 7 mandatów za przekroczenie dozwolonej prędkości.

W czasie trwania działań policjanci sprawdzali także stan trzeźwości kierujących pojazdami – nie było wśród nich kierowców nietrzeźwych.

Pomimo wielu apeli policji skierowanych do kierowców dotyczących rozwagi i trzeźwości umysłu za kierownicą, nadal na drodze znajdują się osoby, które świadomie łamią obowiązujące przepisy, narażając tym samym siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież