Wypadek w Obornikach - 7 osób rannych, 1 ciężko!

7 osób zostało przewiezionych na badania do szpitala po karambolu na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.

Zdarzenie miało miejsce o godz. 16:50. Na ul. Czarnkowskiej 23-latek zjechał na przeciwny pas ruchu swoim vw polo i doprowadził do zderzenia ze skodą. W wyniku odbicia się uderzył w peugeota i vw new beetle. Ten ostatni jeszcze uszkodził jeszcze vw tiguan.

W wyniku tego karambolu rannych zostało 7 osób, w tym 23-latek jest w stanie ciężkim. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Niestety liczba poszkodowanych osób może wzrosnąć. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Badanie kierowcy polo zostanie przeprowadzone w szpitalu.

Policja organizuje objazdy. Podjęte zostaną też działania mające na celu ustalenie przyczyn tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież