Pracowity czwartek rogozińskich strażaków

Rogozińscy strażacy mieli niezwykle pracujący czwartek 21 czerwca. 

Dzień 21 czerwca 2018 roku był bardzo pracowity dla strażaków z gminy Rogoźno. Jednostki OSP były łącznie wzywane do 9 akcji ratowniczo-gaśniczych:

godz. 1:00 - Rogoźno ul. Towarowa - pożar na terenie firmy Schnell. W działaniach brały udział: 3 zastępy OSP Rogoźno (GCBA 6/40, GBA 2/20/2,5 i SCD 37), 2 zastępy JRG Oborniki (GBA 2,5/25/4 i GCBA 5/32) oraz zastęp OSP Pruśce ( GCBA 6/32).

godz. 6:30 - Rogoźno ul. Przemysława 14 - pomoc Policji w otwarciu mieszkania. W działaniach brał udział zastęp OSP Rogoźno (GBA 2,5/16 Rt).

godz. 8:40 - Rogoźno ul. W. Poznańska (stadion) - zabezpieczenie lądowania śmigłowca LPR. W działaniach brały udział: 2 zastępy OSP Rogoźno ( GBA 2,5/16 Rt i GLB 0,2/4 RtRw) oraz zastęp JRG Oborniki ( GBA 2,5/25/4)

godz. 15:40 - Cieśle - pożar lasu. W wyniku pożaru spaleniu uległo ok. 30 arów ścioły leśnej. W działaniach brały udział: 2 zastępy OSP Rogoźno ( GCBA 6/40 i GBA 2/20/2,5) oraz po jednym z jednostek OSP Pruśce(GCBA 6/32). OSP Gościejewo(GBA 2,5/16), OSP Budziszewko(GBA 3/16) i OSP Parkowo(GBA 3,5/27).

godz. 16:00 - Rogoźno ul. Gościnna - podtrzymanie pracy respiratora. W działaniach brał udział zastęp OSP Rogoźno(GBA 2,5/16 Rt).

godz. 16:30 - Wełna - powalone drzewo na drogę. W działaniach brały udział zastępy OSP Parkowo( SLRt) i OSP Rogoźno( SCD 37).

godz. 17:30 - Owczegłowy - zwisające konary. W działaniach brał udział zastęp OSP Rogoźno( SH-18).

godz. 17:40 - Pruśce - pochylone drzewa na linię energetyczną. W działaniach brał udział zastęp OSP Rogoźno( SCD 37).

godz. 18:50 - Tarnowo - powalone drzewo na drogę. W działaniach brał udział zastęp OSP Gościejewo( SLRt).

Bardzo serdecznie dziękuję strażakom wszystkich jednostek biorących udział w powyższych zdarzeniach za mobilność i poświęcony czas na udział w akcjach ratowniczo gaśniczych.

Sporządził:
Komendant Miejsko-Gminny
ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież