Podziękowania za obywatelską postawę

11 czerwca br. Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała podziękował panu Mirosławowi za odwagę i pomoc mundurowym przy zatrzymaniu kierującego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej a następnie podczas pościgu doprowadził do kolizji drogowej i uciekł z miejsca zdarzenia.

W miniony poniedziałek Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała podziękował panu Mirosławowi za godną postawę obywatelską. Odwaga pana Mirosława przyczyniła się do zatrzymania kierującego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej oraz spowodował kolizję drogową z udziałem radiowozu i odjechał z miejsca zdarzenia.

Zachowanie pana Mirosława jest godne naśladowania. Pomimo tego, że mogło mu grozić niebezpieczeństwo, prowadził dalej pościg wraz z mundurowym.

Pan Mirosław usłyszał słowa uznania za swoją obywatelską postawę i zaangażowanie w  niesienie bezinteresownej pomoc innym. Dziś już rzadko można  spotkać takie osoby, dlatego niezmiernie miło było nam gościć pana Mirosława w obornickiej komendzie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2