Kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty

Na drodze między Urbaniem i Chrustowem doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego i motocyklisty.

 

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 11:15. Jadącemu drogą wojewódzką nr 187 motocykliści w pewnym momencie drogę zajechał samochód ciężarowy. Kierujący jednośladem wystraszył się i wjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały 2 osoby poruszające się tym motocyklem. Jedna osoba została przewieziona do szamotulskiego szpitala.

Policja prowadzi w tej chwili czynnności mające na celu wyjaśnienie całego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież