Kolizja w Bogdanowie: Oślepiło go słońce

W Bogdanowie w niedzielę 27 maja doszło do kolizji na krajowej 11. Kierujący samochodem osobowym uderzył w przydrożny słup.

Niedzielne popołudnie to dla wielu osób czas powrotu do domów z weekendu. Na drogach powiatu obornickiego pojawia się wiele samochodów z rejestracjami z całej Polski. Nie było też dziwne, że tego dnia znalazł się w Bogdanowie pojazd z rejestracją ZK. Niestety dla kierującego tym samochodem wizyta w naszym powiecie nie będzie mile wspominana.

Ok. godz. 17:30 w Bogdanowie kierowca wspomnianego auta nagle zjechał z drogi i uderzył w słup. Jak tłumaczył służbom ratowniczym został po prostu oślepiony przez słońce. Chwila rozkojarzenia będzie sporo kosztowała tego kierowcę. Oprócz uszkodzonego auta będzie musiał także zapłacić za uszkodzony słup.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież