Zaginął Mikołaj Stachowiak. Rodzina i policja prosi o pomoc!

rodzina i policja szuka mikolaja stachowiaka policja oborniki eoborniki

Rodzina i policja poszukują Mikołaja Stachowiaka. 

Policjanci poszukują zaginionego Mikołaj Stachowiak zamieszkałego w Chrustowie ( powiat obornicki). Mężczyzna ostatni raz widziany był 15.05.2018 roku około godz. 08.40 w miejscu zamieszkania . Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Obornikach pod nr tel. 61 29 75 211 lub 997.

Mikołaj Stachowiak
s. Sławomir
ur. 03.06.1993 r.
Zam. Chrustowo 21

Rysopis: 165cm wzrostu, waga 70 kg; ciepny blond, krótkie włosy; oczy piwne, twarz pociągła, ;

Znaki szczególne: brak.

Ostatnio ubrany był w spodnie materiałowe typu robocze  kolor granatowy, tishirt koloru jasnego, bluza sportowa bez kaptura kolor brązowy , buty typu robocze.

Zaginiony po raz ostatni widziany był 15 maj 2018 roku około godziny 08:40 w miejscu zamieszkania. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Mikołaja Stachowiaka, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym  Komendy Powiatowej Policji w Obornikach pod nr telefonu 61 29 75 211 lub 997.

mikolaj stachowiak

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież