Pożar ściółki leśnej w Tarnowie

tarnowo2 pozar sciolki fot osp rogoznoW Tarnowie doszło w poniedziałek 14 maja do pożaru ściółki leśnej.

W dniu 14 maja 2018r. około godziny 14:40 w miejscowości Tarnowo doszło do pożaru ściółki leśnej. Na miejsce zdarzenia dyżurny SK KP PSP w Obornikach zadysponował dwa zastępy OSP Rogoźno (GCBA 6/40 i GBA 2/20/2,5), zastęp OSP Gościejewo GBA 2,5/16 i zastęp JRG Oborniki GBA 2,5/25/4. Pożar strawił około 3 ary ściółki leśnej. odczas akcji gaśniczej strażacy podali dwa prądy wody na palącą się ściółkę. Na miejscu zdarzenia pojawił się również patrol Policji i Służba Leśna. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież