3 osoby odniosły obrażenia w wypadku w Dąbrówce Leśnej

W wypadku w Dąbrówce Leśnej ranne zostały 3 osoby, w tym jedna ciężko.

Na drodze wojewódzkiej nr 178 w okolicy Dąbrówki Leśnej 6 maja ok. godz. 11:00 doszło do zderzenia toyoty z audi. Osoba kierująca japońskim autem chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem zjechała na drugą stronę jezdni. Jadące z naprzeciwka w stronę Obornik audi uderzyło w yarisa. W wyniku zderzenia małe auto wylądowało ścieżce rowerowej.

Na miejscu zdarzenia pojawiło się obornickie pogotowie ratukowe oraz LPR. Obrażenia odniosły 2 osoby podróżujące toyotą oraz 1 z audi. W stanie ciężkim Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało do szpitala pasażerkę yarisa. Również kierowca tego auta, jak i pasażerka audi, przewiezieni zostali z mniejszymi obrażeniami do szpitala, tyle że obornickiego.

Na drodze Oborniki - Ludomy wkrótce zostanie przywrócony normalny ruch.

Do kierowców apelujemy o rozwagę. Piękna pogoda sprzyja do podróżowania. Pamiętajmy jednak o tym, że bez względu na czas i miejsce powinniśmy zachowywać pełną koncentrację i uwagę. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież