O pożarze w Wychowańcu - st. kpt. Dariusz Szrama (film)

W Wychowańcu doszło 5 maja 2018 roku do tragicznego pożaru chlewni. Spalił się cały budynek w którym zginęło 4500 zwierząt. Uratowano pozostałe budynki gdzie znajdowało sie 1400 zwierząt.

Do zdarzenia doszło wczesnym ranem. Po pojawieniu się na miejscu służb ratunkowych nie było już możliwości ratowania zwierząt. Zginęły wszystkie a cała hala uległa spaleniu. W niedzielę 6 maja biegły ma określić przyczynę pożaru.

O przebiegu akcji ratownicznej rozmawialiśmy tuż po zakończeniu działań ze starszym kapitanem Dariuszem Szramą, który prowadził akcję ratunkową.

We wczesnych godzinach rannych 5 maja w Wychowańcu wybuchł pożar chlewni. W wyniku zdarzenia spalił się cały budynek i ok. 4500 sztuk zwierząt. Udało się uratować pozostałe budynki gospodarcze w tym drugą chlewnie, gdzie znajdowało się około 1400 zwierząt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież