Biegły ustali przyczynę pożaru w Wychowańcu

Działania gaśnicze w Wychowańcu zostały zakończone.

Strażacy biorący udział w akcji gaśniczej świniarni w Wychowańcu powoli wracają do swoich jednostek. Spaleniu uległa cała chlewnia z inwentarzem. W tej tragedii jest jednak też pozytywna informacja. Strażakom udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia na sąsiadujące budynki. 

W tej chwili przed specjalistami kolejne trudne zadania. Jutro, tj. w niedzielę 6 maja, odbędą się oględziny pogorzeliska. Biegły ma ustalić przyczynę tragicznego pożaru w Wychowańcu. Na chwilę obecną pojawiają się tylko przypuszczenia. Przyczyną mogło być zwarcie instalacji elektrycznej bądź też podpalenie. Oficjalną przyczynę poznamy zapewne jutro.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież