Kolizja w Rożnowie: Bez większych obrażeń uczestników zdarzenia

Do kolizji z udziałem 3 pojazdów doszło wieczorem 30 kwietnia na DK11 w Rożnowie.

Wezwanie do zdarzenia otrzymali rożnowscy strażacy o 21:47. Do kolizji doszło na pasie w kierunku Piły. Wzięły w nim udział 3 pojazdy. Znajdowali się w nich tylko kierowcy. W rowie leżał ciągnik rolniczy. Na drodze znajdowały się jeszcze 2 inne pojazdy: bus oraz ciągnik siodłowy. Jak się okazało nikt nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń. 

Policja pracuje nad wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia.

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Rożnowo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież