Kierował autem mając 3,5 promila!

Kierowal autem majac 3,5 promilaW Maniewie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy, który był pod silnym wpływem alkoholu.

22 lutego w Maniewie na drodze powiatowej w kierunku Gołaszyna 22-latek stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał na teren prywatnej posesji. Uszkodził ogrodzenie, a prowadzony przez niego opel przewrócił się na bok. Wezwana pomoc stwierdziła, że od kierowcy wyczuwalna jej silna woń alkoholu. Po oswobodzeniu kierowcy sprawdzono jego stan trzeźwości. Mieszkańca powiatu obornickiego zabrano do szpitala w celu zbadania go pod względem doznanych obrażeń. Okazało się, że miał blisko 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nikt z osób postronnych nie doznał żadnych obrażeń. Młodego kierowcę czekają zapewne poważniejsze konsekwencje swojego czynu. Miał bowiem zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież