W Parkowie zderzenie na DK11

w parkowie zderzenie na dk11 2 pojazdow

W niedzielne popołudnie doszło w Parkowie do zderzenia 2 pojazdów.

Dnia 18.02.2018 r około godziny 13.45 do KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze S11 w miejscowości Parkowo. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono, że samochód marki Fiat leży w rowie, a podróżujące w nim dwie osoby znajdują się w jego pobliżu. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, poszkodowanym udzielono KPP i przetransportowano do szpitala. 

Tego dnia zmiana III dysponowana była również do pożaru kontenera na odpady mieszane w Obornikach przy ul. Droga Leśna jak i do pożaru sadzy w kominie w miejscowości Pacholewo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież