Kolizja dwóch aut w Ocieszynie

kolizja aut w ocieszynie

Do kolizji 2 aut doszło w nocy z 11 na 12 lutego na DK11 w Ocieszynie.

W dniu 12.02.2018r ok 0:10 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch aut na DK 11 na wysokości Ocieszyna. Dyżurny zadysponował na miejsce dwa zastępy z JRG Oborniki oraz jeden z OSP Ocieszyn. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu KDR stwierdził, że doszło do kolizji dwóch aut, WV T5 oraz Opla Vectry, obydwa auta sa poza jezdnią w rowie oraz nie ma osób poszkodowanych.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wsparciu psychicznym osób poszkodowanych oraz kierowaniu ruchem na DK 11.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież