Kolizja dwóch aut w Ocieszynie

kolizja aut w ocieszynie

Do kolizji 2 aut doszło w nocy z 11 na 12 lutego na DK11 w Ocieszynie.

W dniu 12.02.2018r ok 0:10 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch aut na DK 11 na wysokości Ocieszyna. Dyżurny zadysponował na miejsce dwa zastępy z JRG Oborniki oraz jeden z OSP Ocieszyn. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu KDR stwierdził, że doszło do kolizji dwóch aut, WV T5 oraz Opla Vectry, obydwa auta sa poza jezdnią w rowie oraz nie ma osób poszkodowanych.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wsparciu psychicznym osób poszkodowanych oraz kierowaniu ruchem na DK 11.

Dodaj komentarz

Zasady:
Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: dres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież