Zderzenie pojazdów w Jaraczu

zderzenie pojazdow w jaraczu fot kp psp

W Jaraczu doszło do zderzenia 2 pojazdów osobowych.

W dniu 31 stycznia br. ok. godz. 17.45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach wpłyneło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Jaracz na DK11 oraz jednej osobie poszkodowanej. Do zdarzenia zostaly zadysponowane dwa zastepy z JRG Oborniki oraz jeden z OSP Parkowo. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu KDR stwierdził, że na środku drogi krajowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych którymi podróżowało 5 osób, 4 osoby samodzielnie opuściły pojazdy i nie wymagały pomocy medycznej a piąta osoba nieprzytomna znajdowała się w pojeździe pod opieką ZRM.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy w zaopatrzeniu i transporcie poszkodowanej do karetki, odłączeniu zasilania w pojeździe, kierowaniu ruchem drogowym, przemieszczeniu pojazdów na pobocze oraz usunięciu z jezdni drobnych elementów karoserii. Na miejscu obecne były 2 patrole policji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież