Pożar w sklepie w Pacholewie

pozaar w kotlowni sklepu w pacholewie fot kp psp oborniki

Do pożaru kotłowni w sklepie doszło przed weekendem w Pacholewie.

18.01.2018r ok godzininy 9:20 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w sklepie GS Pacholewo. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Oborniki oraz jeden z OSP Rożnowo. Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdzł, ze palą się kartony usytuowne obok pieca w kotłowni, nikt z osób przebywających w sklepie nie ucierpiał. 

Pamiętajmy, aby w okresie grzewczym zachować szczególną ostrożność.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież