Czwartkowe zdarzenia na drogach w powiecie obornickim

wypadek pruśce kp psp oborniki

W powiecie obornickim miały miejsce 2 zdarzenia drogowe z udziałem samochodów osobowych.

Pierwsze zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego pomiędzy Obornikami a Gołaszynem do SK KP PSP wpłynęło o godzinie 12. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że pojazd znajduje się poza jezdnią na dachu, a w pojeździe znajduje się osoba poszkodowana, przytomna. Działania polegały na: Zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu osoby poszkodowanej oraz udzieleniu KPP, a następnie przekazanie ZRM, który przetransportował poszkodowaną do szpitala. W drodze powrotnej zastępy JRG Oborniki zostały zadysponowane do jak się okazało w czasie dojazdu niegroźnego zadymienia kotłowni w miejscowości w Kowanówko.

Do drugiego zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w miejscowości Pruśce. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że doszło do wypadku samochodu osobowego z udziałem jednej osoby, która znajdowała się poza pojazdem. Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora, udzielenie KPP osobie poszkodowanej, a następnie przekazanie jej ZRM, który przetransportował ją do szpitala. Po przekazaniu poszkodowanego usunięto z drogi odłamki powypadkowe.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież