Nietypowe zatrzymanie pojazdu przez innych kierowców

W Dąbrówce Leśnej kierowcy zatrzymali innego uczestnika ruchu.

Do zdarzenie doszło ok. godz. 13:00. Jadący od strony Ludom w stronę Obornik kierowcy zaniepokoili się poruszającym się bardzo wolno innym uczestnikiem ruchu. Zniecierpliwieni tym faktem zablokowali podejrzliwie wolno jadący pojazd. Kierowawca miał rozbitą głowę, a samo auto miało wgnieciony bok. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i pogotowie. To ostatnie zabrało mężczyznę do szpitala.

Do godzin popołudniowych nie udało nam się uzyskać więcej informacji.

Komentarze   

0 #1 Barbara Górka 2017-12-28 18:00
Witam. Czy coś wiadomo ostatecznie o przyczynach wypadku i przede wszystkim o stanie zdrowia poszkodowanego ?
Razem z mężem zablokowaliśmy wspomniany samochód oraz z innym kierowcą wezwaliśmy pomoc.
Bardzo będziemy wdzięczni za jakiekolwiek informacje.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież