Kolizja w Ryczywole

kolizja w ryczywole

10 grudnia 2017r. do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów i jednej osobie poszkodowanej w miejscowości Ryczywół.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu dowódca akcji stwierdził, że autolaweta uderzyła w bok samochodu osobowego, którego kierowca znajdował się pojedzie. Poszkodowany był przytomny i uskarżał się na ból ręki. 

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobie poszkodowanej poprzez wsparcie psychiczne i unieruchomienie odcinka szyjnego kręgosłupa oraz odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Na czas prowadzonych działań droga została zamknięta. Kierowca samochodu osobowego po przebadaniu przez ZRM został zabrany do szpitala.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież