Wypadek w Rożnowie. Ranna kobieta i 2 dzieci

Wypadek w Roznowie. Ranne 3 osoby fot. osp roznowo

W poniedziałek ok. godz. 08:00 w Rożnowie doszło do dachowania auta osobowego. Ranne zostały 3 osoby, w tym 2 dzieci.

Kierująca hondą mieszkanka powiatu poznańskiego straciła panowanie nad pojazdem i po uderzeniu w 2 drzewa ostatecznie dachowała. Rany odniosła 23-latka, która została przewieziona do obornickiego szpitala. Dwoje dzieci trafiły do poznańskiego szpitala, ale nie odniosły poważniejszych ran. 23-latce zostało zatrzymane prawo jazdy.

Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Jesień to szczególnie niebezpieczny miesiąc na drogach.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież