Potrącenie na rondzie w Rogoźnie

Potracenie na rondzie melzera w rogoznie

W Rogoźnie na Rondzie Melzera doszło do potrącenia kobiety.

Zdarzenie miało miejsce 10 listopada ok. godz. 18:30. Blisko 80-letni kierowca seata potrącił na przejściu dla pieszych 56-letnią kobietę. Mężczyzna wjeżdzał na rondo od ul. Wojska Polskiego. Rogoźnianka została przetransportowana do szpitala z podejrzeniem wstrząsu mózgu. Ostatecznie skończyło się na strachu. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Wraz z policją apelujemy o rozwagę. Jesienią droga hamowania jest często dłuższa, a widoczność mocno ograniczona przez pogodę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież