OSP Rogoźno wyjeżdża do akcji (film)

OSP Rogozno wyjezdza do akcji

OSP Rogoźno w czwartek 19 października otrzymało wezwanie do zalanej piwnicy na ul. Fabrycznej.

Rogozińska jednostka, jak i inne w naszym powiecie, wyjeżdża nie tylko do wypadków i pożarów, ale i do zdarzeń, które nie niosą aż tak dużego zagrożenia dla ludzkiego zdrowia, czy nawet życia. Przykładem jest wezwania z czwartku ubiegłego tygodnia na ul. Fabryczną w Rogoźnie. Potrzebna bowiem była pomoc przy wypompowaniu wody z piwnicy.

Wyjazd do akcji uwieczniliśmy naszą kamerą.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież