5 dzieci poszkodowanych w wypadku pod Objezierzem

5 dzieci poszkodowanych w wypadku pod Objezierzem

Do dachowania auta osobowego doszło przed godziną 8 na trasie Oborniki-Objezierze.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło ok. godz. 07:45 na prostym odcinku drogi powiatowej 2km przed Objezierzem. Kierujący autem osobowym stracił panowanie nad pojazdem zjechał z jezdni i dachował. Pojazdem poruszało się 6 osób, w tym 5 dzieci.

Poszkodowane dzieci udzielone miały pomocy w 2 autach cywilnych. Potem przejęły je zespoły ratownicze. Strażacy, aby uspokoić przestraszone dzieci, podarowali im misie. Droga jest już przejezdna.

Pamiętajmy! Jesień to niebezpieczna pora. Często pada, a widoczność jest mocno ograniczona. Jedźmy bezpieczniej!

Aktualizacja 09:59

Autem marki Toyota Verso kierowała kobieta. Jechała blisko krawędzi jezdni. W pewnym momencie koła chwyciły pobocze. Skończyło się dachowanie. Auto było 7-osobowe.

Poszkodowane dzieci mają niewielkie obrażenia. 4 zostały przewiezione do obornickiego szpitala, a 1 do Szamotuł.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież