Mobilne Centrum Monitoringu pomogło ukarać 50 kierowców!

Mobilne Centrum Monitoringu pozwolilo ukarac 50 kierowcow

2 dni trwała akcja obornickiej policji z udziałem Mobilnego Centrum Monitoringu.

Policjanci z Obornik dostawali wiele sygnałów o blokowaniu skrzyżowani ulic 11 Listopada oraz Kopernika. Z tego też powodu Mobilne Centrum Monitoringu zostało skierowane w to miejsce. Przez 2 dni Centrum wspomagało 8 obornickich mundurowych.

Rozważano prowadzenie akcji od środy do piątku. Ostatecznie trwała pierwsze 2 dni. Łącznie ukarano 50 kierowców. Zdecydowana większość mandatów wystawiano za blokowanie skrzyżowania. Pamiętajmy, że zielone światło nie jest jedynym warunkiem upoważniającym do wjazdu na krzyżówkę. Tym drugim, zarówno ważnym, jest możliwość jego opuszczenia przed zmianą świateł.

Czy Mobilne Centrum Monitoringu nauczyło czegoś kierowców? To zostanie szybko zweryfikowane. Agnieszka Majchrzak z obornickiej Komendy zapewniła nas, że akcje z użyciem Monitoringu będą powtarzane. Na chwilę obecną nie są jednak ich terminy.

 

 

Komentarze   

+3 #2 rigcz 2017-10-10 10:54
Brawo dla dzielnych policjantów, którzy wcisnęli mandaty kierowcom przejeżdżającym przez Oborniki! Zamiast bawić się w strażaków, gaszących pożar, zróbcie wszystko, by nie powstawały. Albo, mówiąc prościej, żebyśmy mieli pewność, że trafi - problemem nie są kierowcy, którzy wjadą na skrzyżowanie, a "sprawnie" funkcjonująca sygnalizacja świetlna. Pozostawiam komentarz ku rozważaniom.
Cytować
-1 #1 Wiktor 2017-10-09 22:55
jak dla mnie większość miast powinna skrupulatnie wykorzystywać monitoring do typu akcji, wreszcie byłoby bezpiecznie
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież