Akcja policji na skrzyżowaniu Kopernika-11 Listopada w Obornikach

Akcja policji w centrum Obornik

Obornicka policja prowadzi akcję przeciwko łamiącym przepisy kierowcom na skrzyżowaniu ulic Kopernika i 11 Listopada.

Od długiego czasu już przejazd przez to skrzyżowanie należy do karkołomnych. Wina leży po stronie kierowców, którzy nie stosują się do przepisów i regularnie dochodzi do blokowania przez nich skrzyżowania.

Duża akcja policji przy Starostwie Powiatowym (trzy radiowozy + samochód z kamerą). Łapią wszystkich tych, którzy stają na pasach albo na środku skrzyżowania 11 Listopada z Kopernika. W końcu się za to wzięli - napisała do nas czytelniczka Joanna.
 
O wynikach akcji policji na pewno napiszemy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież