Kolejne zdarzenie na ul. Lipowej w Obornikach

Kolejne zdarzenie drogowe na ul. Lipowej w Obornikach

W ostatni dzień września na ul. Lipowej w Obornikach doszło do kolejnego zdarzenia.

W dniu 30 września br. Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na ul. Lipowej. Po dojeździe na miejsce Kierujący Działaniami Ratowniczymi stwierdził, że w zdarzeniu udział brały trzy auta w skutek czego jedno z pojazdów uderzyło w przydrożne drzewo, a pozostałe auta znajdowały się na poboczu ul. Lipowej.

Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z rozbitych aut oraz usunięciu drobnych elementów karoserii.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież