Spotkanie jednostek OSP w Ryczywole

Spotkanie osp w Ryczywole

Dnia 22. września 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole odbyło się niecodzienne spotkanie jednostek  Ochotniczej Straży Pożarnej z lokalnymi przedsiębiorcami.

Pani Wójt, Renata Gembiak- Binkiewicz, powitała przybyłych gości:  p. Monikę Olech, p. Zbigniewa Nogalskiego, p. Tadeusza Rembacza,  p. Krzysztofa Joppa, p. Marka Jarmuża oraz p. Dariusza Grządzielewskiego.  Prezes Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Ludomach, p. Karol Roguszka, przedstawił prezentację, w której zawarł informację o tym, z jak wieloma trudnościami spotykają się strażacy podczas akcji. Przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryczywole, Lipie i Ludomach serdecznie podziękowali swoim pracodawcom za  okazane zrozumienie w sytuacjach, kiedy w czasie pełnienia obowiązków służbowych strażacy – ochotnicy opuszczają swe stanowiska pracy i ruszają na pomoc innym.  Po uroczystym wręczeniu podziękowań Pani Wójt zaprosiła wszystkich gości na  poczęstunek.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież