Spaliła się prasa rolująca w Górce

spalila sie prasa rolujaca w gorce

W poniedziałek 28 sierpnia spaleniu uległa prasa rolująca.

Tegoroczne lato nie ułatwia pracy rolnikom. Akcja żniwna utrudniona jest przez częste i intensywne opady deszczu. Choć za kilka dni rozpocznie się wrzesień to na polach nadal można znaleźć zboże. Nie brakuje także słomy. 

Podczas prasowania właśnie tej ostatniej doszło w Górce do zapalenia maszyny rolniczej. W akcji gaśniczej uczestniczyła m.in. jednostka OSP z Ocieszyna. Niestety prasa rolująca uległa spaleniu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież