Pożar auta na DK11

Pozar auta na DK11

Na drodze krajowej nr 11 na wysokości miejscowości Wełna spalił się samochód osobowy.

W dniu 24 sierpnia br. ok. godz. 11.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego z instalacją gazową na DK11 przy wjeździe do miejscowości Wełna.
Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z JRG Oborniki oraz 1 z OSP Parkowo. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że pożarem objęty jest cały samochód osobowy. Pasażerowie i kierowca opuścili pojazd przed przybyciem JOP, nie wymagali udzielenia KPP. Zadania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu ruchu w obu kierunkach DK 11, ugaszeniu palącego się samochodu, zakręcenie zaworu butli z instalacji LPG. Na miejscu obecny był patrol policji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież