Niszczyciel nagrobków z Ludom sam się ujawnił!

 

Publikowane zdjęcie oraz film starszego pana niszczącego nagrobek na cmentarzu w Ludomach przyczyniły się do ujawnienia sprawcy. Medialna nagonka spowodowała, że sam zgłosił się wczoraj na komendę policji.

Okazał się nim 68-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego, który w ciągu ostatnich dwóch lat dokonywał uszkodzeń nagrobka na ludomskim cmentarzu parafialnym. Mężczyzna usłyszał w sumie 7 zarzutów niszczenia mienia. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów. Swoje postępowanie tłumaczył wcześniejszym konfliktem ze zmarłym. 

Za popełnione czyny odpowie teraz przed Sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ta sytuacja pokazał jak ważne w codziennym życiu sa lokalne media, również nasz portal!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież