Komendant Powiatowy awansował dwóch strażaków

Dawid Barnas z awansem

W dniu 21 Listopada w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się uroczysta zmiana służby, w trakcie  której st. bryg. Sławomir Zdrenka-Komendant Powiatowy PSP w Obornikach wręczył awanse na wyższy stopień służbowy.

Pierwszy dzień tygodnia szczególnie dobrze będzie wspominała dwójka strażaków. Awansowani zostali bowiem:

do stopnia ogniomistrza:

- mł. ogn. Robert Protasewicz

do stopnia starszego sekcyjnego:

- sekc. Dawid Barnaś

My dodatkowo życzymy wszystkim strażakom tylu powrotów, co wyjazdów na akcje!

Komentarze  

0 #1 wodolejca 2016-11-22 13:43
brawo panowie!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież