5 ofiar śmiertelnych w Dąbrówce!

Wypadek smiertelny w Dabrowce

W wyniku tragicznego nocnego zdarzenia w Dąbrówce Leśnej śmierć poniosło 5 osób!

W nocy  wniedzielę 7 sierpnia ok. godz. 03:00 na drodze wojewódzkiej nr 178 doszło do zderzenia 2 pojazdów: opel i bmw. W wyniku zdarzenia auta uległy zapaleniu. Śmierć poniosło 5 osób. Byli to mieszkańcy powiatu obornickiego. Wypadek przeżyła 8-letnia dziewczynka z opla, która trafiła do obornickiego szpitala.

Wg rzecznika prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzeja Borowiaka kierujący bmw zjechał na przeciwny pas i doprowadziła do zderzenia czołowego.

Drodzy kierowcy! Zachowajmy zawsze czujność i ostrożność bez względu na panujące warunki atmosferyczne! Życie jest jedno!

Komentarze  

+4 #1 Jerzy Bekas 2016-08-07 12:54
Niestety u nas też grasują terroryści! Młodzi durni bez jakichkolwiek umiejętności popisujący się na prostych
w swoich "bmkach" a skutki ........
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież