Zderzenie szynobusa z ciężarówką

szynobus

 

Dzięki przytomności maszynisty nie doszło do ogromnej tragedii na przejeździe kolejowym trasy Wągrowiec – Poznań.

Jak donosi Poznański Teleskop dzięki przytomnemu zachowaniu maszynisty szynobusa Kolei Wielkopolskich, pana Mateusza Szymańskiego, nikt z około 100 osób znajdujących się w składzie pociągu nie ucierpiał w wyniku zderzenia z ciężarówką.

Naprawa zniszczonego szynobusa ma kosztować około 700 tysięcy złoty. Materiał filmowy nagrany w trakcie zderzenie będzie przedstawiany na szkoleniach maszynistów.

Źródło informacji: http://poznan.tvp.pl/25301235/przytomnosc-maszynisty

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież