Odnaleziono zwłoki zaginionej Oborniczanki

warta0404

Kolejna zła wiadomość w tym tygodniu z Wronek – 6.04  wyłowiono z Warty ciało kobiety. Ogólnopolskie media zaczęły spekulować nad tożsamością kobiety. W sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski, co przyniosło dodatkowy rozgłos.

W dniu dzisiejszym Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji poinformował na Tweeterze, że kobieta wyłowiona z Warty to Daria D., zaginiona mieszkanka Obornik.

W tej sprawie prowadzone jest dochodzenie przez KPP w Obornikach. 41-letnia mieszkanka Obornik zaginęła 4 marca.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z akcji prowadzonej 6.04, za udostepnienie zdjęć dziękujemy portalowi www.mojewronki.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież