UWAGA! Trudne warunki drogowe

IMG 20160108 080907

Narzekaliśmy na niskie temperatury, teraz idzie ocieplenie i dopiero zaczynają się trudne warunki. IMiGW ostrzega o gołoledzi.

Już w nocy doszło na naszym obszarze do podwyższenia temperatury i opadu śniegu. Nad ranem temperatura podwyższyła się do -3 stopni. Do ciągle padającego śniegu dołączył momentami marznący deszcz.

IMiGW dla naszego województwa wydał ostrzeżenie o możliwości wystąpienia gołoledzi. Oblodzenie dróg , chodników może występować cały dzień! W tej chwili wszystkie drogi są przejezdne, jednak trzeba bardzo uważać! Oblodzenie, błoto pośniegowe do tego bardzo słabe odśnieżenie głównie na drogach gminnych i powiatowych! Na drogach krajowych sytuacja jest troszke lepsza, ale warunki są również trudne!

W najbliższych dniach temperatura w ciągu dnia może być na lekkim plusie z nocnymi przymrozkami, to najgorsza z możliwych pogoda dla warunków drogowych.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność! Nie tylko trudne warunki drogowe są problem, sami użytkownicy dróg zarówno zmotoryzowani jak i piesi nie ułatwiają sobie życia. Czasami niektóre osoby zachowują się jakby myślały, że mają kilka żyć jak w grach komputerowych. Warto włączyć myślenie!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież