Policyjna akcja zakończona! (aktualizacja 13.06)

Szeroko zakrojona akcja policji w dniu 12.06 wywołała w naszym społeczeństwie dużo emocji. Policyjne patrole, śmigłowiec, wszystko to wzbudziło spore obawy.

Ta szeroko zakrojona akcja związana była z poszukiwaniem około 30 letniego mężczyzny. Jeszcze w dniu wczorajszym otrzymaliśmy potwierdzoną informację od Rzecznika Prasowego KPP w Obornikach, że poszukiwana osoba została odnaleziona w Rogoźnie około godziny 20.

W dniu dzisiejszym Policja nadal nie podaje szczegółów. Jak poinformował nas Rzecznik Prasowy Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu wszystkie informacje zostaną podane w terminie późniejszym, a obecnie mając na dobru prowadzone postepowanie sprawa nie jest komentowana.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież