Czy na drodze przez Rudki jest bezpiecznie?

rudki1

Droga przez Rudki jest doskonałym miejscem do treningów, spacerów, przejażdżek rowem, na amatorów rekreacji jednak czekają tam czasami niebezpieczne niespodzianki.

W minionym roku odcinek przy starej „smole” zasłynął z pogoni przez „bezpańskiego” psa, który gonił najczęściej rowerzystów, jednak i biegacze mieli z nim niemiłe spotkania.

W tym roku, w minionym tygodniu doszło na leśnym odcinku drogi przez Rudki do równie nieprzyjemnej sytuacji. Młoda kobieta uprawiająca Nordic Walking została zaczepiona  przez mężczyznę, który kilka razy zajeżdżał jej drogę samochodem i po wyjściu z auta próbował się obnażać.

O zdarzeniu została poinformowana obornicka policja, która podjęła odpowiednie kroki, zalecamy jednak ostrożność. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież