Groźny wypadek na DK11

Wypadek w Rudzie

W dniu 05. lutego około godz. 20 między miejscowością Ruda, a Gościejewem doszło do zderzenia samochodu marki VV Golf z drzewem.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Oborniki, dwa zastępy z OSP Rogoźno, jeden zastęp z OSP Gościejewo i trzy zespoły pogotowia: S5 z Wągrowca, S18 i P30 z Obornik oraz trzy patrole Policji.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu KDR stwierdził, że w wyniku uderzenia w drzewo w pojeździe zostały uwięzione trzy osoby, a czwarta z poszkodowanych osób opuścila pojazd o własnych siłach. Działania przybyłych na miejsce zdarzenia zastępów polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji i wykonaniu dostępu do poszkodowanych osób przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

Po uwolnieniu poszkodowanych i przekazaniu ich pogotowiu ratunkowemu dalsze działania polegały na usunięciu drobnych elementów uszkodzonego auta oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych z jezdni.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież