Kolizje w Obornikach i Świerkówkach

Kolizja w Obornikach

W dniu 05. lutego o godz. 13:06 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu 2 samochodów ciężarowych na ul. 11 listopada w Obornikach.

Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy GBA i SLRT z JRG Oborniki. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR potwierdził, że na przeciwko budynku Starostwa doszło do zderzenia dwóch aut ciężarowych. Na miejsce zdarzenia również zadysponowano zespół pogotowia S18 oraz patrol Policji.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz usunięcie drobnych elementów z rozbitych aut.

2 godziny później doszło do kolizji w Świerkówkach. Samochód osobowy nie zachował należytej uwagi i uderzył w tył zatrzymującego się na sygnalizacji samochód ciężarowy. Żadna z osób nie ucierpiała.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież