W Łukowie paliła się słoma

Pozar slomy w Lukowie

W dniu 02. lutego br. o godzinie 9:30 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o pożarze słomy w miejscowości Łukowo.

Na miejsce zadysponowano zastępy GBA i GCBA z JRG Oborniki. Po dojeżdzie na miejsce zdarzenia KDR przekazał meldunek, że pożarem objętych jest kilka balotów słomy znajdujących się w pobliżu stogu. Po zabezpieczeniu terenu akcji przystąpiono do gaszenia palącej się słomy. Na miejsce zdarzenia w celu szybszego ugaszenia płonącej słomy, sprowadzono również  ładowarkę teleskopową z pobliskiej RSP Łukowo do której należał teren akcji. Na miejsce zdarzenia zadysponowano straż miejską.

Po ugaszeniu pożaru teren akcji przekazano przedstawicielowi RSP Łukowo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież