Znaleźli martwego mężczyzne

znalezli martwego mezczyzne

W poniedziałek 12. stycznia w Parkowie znaleziono martwego mężczyzny. Ciało znajdowało się już w rozkładzie.

Oborniccy strażacy zostali wezwni w dniu wczorajszym przez policję do Parkowa. Tam mieli za zadanie otwarcie zamkniętych drzwi do budynku. Po dostaniu się do środka okazało się, że znajdują się w nim zwłoki 63 letniego mężczyzny będące w stanie rozkładu. Sprawę przejeła policja. 

 

Więcej informacji postaramy się przedstawić w dniu jutrzejszym.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież