Nadmierna prędkość przyczyną wypadku w Słonawach

Wypadek w Slonawach

Nadmierna prędkość była powodem wypadku, który miał miejsce w poniedziałek 1. grudnia w Słonawach.

W dniu 01 grudnia br. około godziny 19:30 w miejscowości Słonawy doszło do zderzenia samochodu marki Citroen Jumper z drzewem. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Oborniki, ZRM "S" 18 oraz patrol Policji. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód marki Citroen znajduje się w rowie a osoba, która nim kierowała leży na środku jezdni. Pomocy medycznej poszkodowanemu natychmiast udzielił, przybyły na miejsce ZRM "S" 18. Po zaopatrzeniu poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Obornikach.

KDR ustalił, że samochód marki Citroen jadąc z nadmierną prędkością uderzył przodem w stojący na poboczu samochód marki BMW a następnie w przydrożne drzewo oraz płot ogradzający posesje, skrzynki na listy i lampę. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca wypadł z samochodu pozostając na jezdni. Droga powiatowa 1847P została zablokowana w obie strony.

Działania przybyłych na miejsce zdarzenia zastępów polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe, sorpcji płynów eksploatacyjnych, uprzątnięciu drobnych elementów karoserii oraz zepchnięciu pojazdu na pobocze.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież