Uchorowo: śmiertelny wypadek

Każdy mieszkaniec naszego Powiatu doskonale zna drogę z Obornik do Murowanej Gośliny. Kilka godzin temu doszło na tej drodze, w Uchorowie do ogromnej tragedii.

Jak podaje TVN24 pijamy młody człowiek śmiertelnie potrącił 28 letnią kobietę, mieszkankę Uchorowa. Sprawca wypadku jest znany w lokalnej społeczności, co tym bardziej pogłębia tragedię.

Podstawową przyczyną był alkohol i nadmierna szybkość.  Młoda kobieta wyszła ze sklepu i szła w kierunku Obornik, w tym momencie została potrącona. Sprawca jechał z prędkością ponad 100 km/h. W środku wsi, na oczach sąsiadów zginęła matka dwojga dzieci.

TVN24 emituje pełny emocji materiał filmowy, można go obejrzeć tutaj http://www.tvn24.pl/poznan,43/tragedia-w-uchorowie-pijany-kierowca-smiertelnie-potracil-kobiete,488989.html

To bardzo smutna wiadomość.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież