Przejdź do głównej treści

Dni Otwarte dla wszystkich zainteresowanych służbą w policji

| KPP Oborniki | Bezpieczeństwo

W poniedziałek i piątek odbędą się Dni Otwarte w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach oraz w Komisariacie Policji w Rogoźnie.

Komenda Powiatowa Policji w Obornikach oraz Komisariat Policji w Rogoźnie organizują DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w Policji!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przyjęciem do służby w Policji:

- 22 lipca br. od godziny 15:30 do 19:00 do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach, ul. Piłsudskiego 54

- 25 lipca od godziny 15:30 do 19:00 do Komisariatu Policji w Rogoźnie, ul. Krzyżaniaka 4

Każdy kto przyjdzie w tych dniach do obornickiej i rogozińskiej jednostki będzie miał możliwość rozmowy z policjantami. Przedstawimy perspektywy jakie daje praca w mundurze, a także opowiemy o charakterze i rodzaju realizowanych zadań.

Omówimy system wynagrodzeń oraz system socjalny jaki oferuje wielkopolska Policja.

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wypełniania niezbędnych dokumentów i omówimy kolejne etapy rekrutacji.

Gdzie i kiedy możesz składać dokumenty? 

Źródło: KPP Oborniki

 

Przed godziną 19:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymał zgłoszenie od właściciela jednej z lokalnych firm. Z przekazanej informacji wynikało, że otrzymał on powiadomienie, iż na terenie jego przedsiębiorstwa znajduje się nieznany mężczyzna.
W dniu 03 marca 2026 r. o godzinie 12:28 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o dwóch osobach śmiertelnych znajdujących się w budynku w m. Wełna.
Zwłoki dwóch mężczyzn znaleziono w miejscowości Wełna. Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wpłynęło we wtorkowe południe.
Od stycznia 2026 r. obowiązuje pakiet nowych przepisów drogowych, a kolejne zmiany wchodzą w życie od 3 marca. To surowsze kary za nielegalne wyścigi, brawurową jazdę i łamanie zakazów. Sprawdź, co dokładnie się zmieniło i co jeszcze przed nami.
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczorajszego wieczoru w Rogoźnie. Około godziny 21:00 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Piłsudskiego potrącony został pieszy przechodzący przez oznakowane pasy.
W sobotę 28.02.2026 r. około godz. 14:30 wybuchł pożar zakładu chemicznego CID-ROL na Taszarowie w Wągrowcu. Nad miastem unoszą się kłęby czarnego dymu. Do mieszkańców wysłano alert RCB.
17 lutego 2026 r. do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zgłosił się pobity i zakrwawiony mężczyzna, który poinformował o rozboju, do jakiego doszło wieczorem na terenie miasta.