Skip to main content

W Rogoźnie zmarło trzymiesięczne dziecko

| Łukasz | Bezpieczeństwo

W niedzielę rano policja otrzymała informację o śmierci trzymiesięcznego dziecka. Zdarzenie miało miejsce w Rogoźnie.

Przed godziną 10 otrzymaliśmy informację o śmierci trzymiesięcznego dziecka w miejscowości Rogoźno Wielkopolskie. Dziecko przebywało pod opieką matki i jej konkubenta, którzy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, prokurator i biegły medycyny sądowej, którzy ustalają szczegółowe okoliczności tej śmierci - przekazał młodszy aspirant Maciej Kaniewski, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.

W rozmowie z naszą Redakcją mł. asp. Maciej Kaniewski przekazała, że na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Obornik i Rogoźna oraz technik kryminalistyki. Nad wszystkimi działaniami czuwał prokurator.

Informację o zdarzeniu, jako pierwsze podał TVN24.pl. 

Oborniki. Samochód ciężarowy uderzył w sygnalizację

Samochód ciężarowy uderzył w sygnalizację na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Młyńskiej w Obornikach.

Uwaga. Wypadek na Dk11 (akt)

Dzisiaj doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK11 na wysokości skrzyżowania Parkowo - Wełna.  W wyniku zdarzenia jeden pas drogi został zablokowany.

Debata społeczna 13 grudnia w Rogoźnie

Komendant Powiatowy Policji w Obornikach zaprasza mieszkańców na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa seniorów. Spotkanie odbędzie się w Rogoźnie. 

Poranny pożar w Bąblinie. Nie ma poszkodowanych (foto)

W miejscowości Bąblin spalił się domek letniskowy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Trwają poszukiwania zaginionego Jarosława Piotrowskiego

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego Jarosława Piotrowskiego który oddalił się z placówki medycznej znajdującej się na terenie Gniezna. Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 22.11.2023. Z poczynionych ustaleń wynika że może przebywać na terenie Obornik...

Kolizja w Józefinowie

20 listopada 2023 roku dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Obornikach otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Józefinowo (gmina Rogoźno).

182 ochotników rozpoczęło szkolenie w 12 WBOT

Mimo pierwszego śniegu za oknami, blisko dwustu kandydatów zdecydowało się jeszcze przed Nowym Rokiem zostać żołnierzami 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Ochotnicy pochodzą z Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Najbliższe dwa tygodnie spędzą w koszarach 152 batalionu lekkiej piechoty w...