Skip to main content

Nastolatek okradł pizzerię. Sąd zadecyduje o jego losie

| KPP Oborniki, fot. newseria.pl | Bezpieczeństwo

Nastolatek włamał się do rogozińskiej pizzerii. O jego losie zadecyduje sąd.

Rogozińscy kryminalni zatrzymali podejrzewanego o kradzież z włamaniem do pizzerii na terenie gminy Rogoźno. Łupem złodzieja padła m.in. kasetka z pieniędzmi w kwocie 12,5 tyś. zł., kluczyki od samochodu osobowego oraz telefon komórkowy.

3 września br. na terenie Rogoźna doszło do kradzieży z włamaniem do pizzerii. Wówczas nieznany sprawca włamał się do budynku skąd ukradł m. in kasetkę z pieniędzmi w kwocie 12,5 tyś zł., kluczyki od samochodu osobowego oraz telefon komórkowy.

W toku prowadzonych czynności rogozińscy kryminalni ustalili i 12 września br. zatrzymali 17 –letniego mieszkańca Rogoźna. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem. Amator cudzego mienia przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Po usłyszeniu zarzutu nastolatek trafił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, który miał już wcześniej zasądzony.

O dalszym jego losie zdecyduje sąd. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 1 roku do lat 10.

Źródło: KPP Oborniki, fot. newseria.pl

Uwaga. Wypadek na Dk11 (akt)

Dzisiaj doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK11 na wysokości skrzyżowania Parkowo - Wełna.  W wyniku zdarzenia jeden pas drogi został zablokowany.

Debata społeczna 13 grudnia w Rogoźnie

Komendant Powiatowy Policji w Obornikach zaprasza mieszkańców na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa seniorów. Spotkanie odbędzie się w Rogoźnie. 

Poranny pożar w Bąblinie. Nie ma poszkodowanych (foto)

W miejscowości Bąblin spalił się domek letniskowy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Trwają poszukiwania zaginionego Jarosława Piotrowskiego

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego Jarosława Piotrowskiego który oddalił się z placówki medycznej znajdującej się na terenie Gniezna. Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 22.11.2023. Z poczynionych ustaleń wynika że może przebywać na terenie Obornik...

Kolizja w Józefinowie

20 listopada 2023 roku dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Obornikach otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Józefinowo (gmina Rogoźno).

182 ochotników rozpoczęło szkolenie w 12 WBOT

Mimo pierwszego śniegu za oknami, blisko dwustu kandydatów zdecydowało się jeszcze przed Nowym Rokiem zostać żołnierzami 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Ochotnicy pochodzą z Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Najbliższe dwa tygodnie spędzą w koszarach 152 batalionu lekkiej piechoty w...

35-latek aresztowany za groźby i podpalenie

35-latek był sprawcą podpalenia hali przy ul. Lipowej w Obornikach. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.