Skip to main content

Chrustowo. Uczestnik zdarzenia zgłosił się na policję

| KPP Oborniki | Bezpieczeństwo

Uczestnik zdarzenia drogowego w Chrustowie zgłosił się sam na policję.

Przypominamy na wstępie okoliczności zdarzenia na drodze wojewódzkiej 187 w Chrustowie w dniu 24 lipca.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o fodz. 06:37 - mówi Arkadiusz Bukowski z KPP w Obornikach. W rowie znajdował się rowerzysta, który był ledwie dostrzegalny. Dopiero po dojeździe na miejsce okazało się, że mężczyzna został prawdopodobnie potrącony - dodaje podinspektor Bukowski.

Mężczyzna jest mieszkańcem powiatu obornickiego. Ze zlamaną nogą oraz opuchniętą ręką został przetransportowany do szpitala. Niestety na razie jest z nim utrudniony kontakt. Nie wiadomo jak długo znajdował się w tym rowie. 

 

Policja wystosowała apel o kontakt z policją świadków zdarzenia. Po naszej publikacji tego komunikatu ze służbami mundurowymi skontaktował się uczestnik tego zdarzenia. 

 

Uszkodzenia na pojeździe potwierdziły udział jego w zdarzeniu z dnia 24 lipca. W tej chwili trwają czynności mające na celu ustalenie winnego tego zdarzenia - wyjaśnił oficer prasowy Maciej Kaniewski. 

Zdarzenie traktowane jest jako wypadek. Policja musi teraz ustalić dokładne okoliczności zderzenia auta z rowerzystą. Pozwoli to na ustalenie winnego wypadku.

Fot. ilustracyjne KMP Tarnów. 

Uwaga. Wypadek na Dk11 (akt)

Dzisiaj doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK11 na wysokości skrzyżowania Parkowo - Wełna.  W wyniku zdarzenia jeden pas drogi został zablokowany.

Debata społeczna 13 grudnia w Rogoźnie

Komendant Powiatowy Policji w Obornikach zaprasza mieszkańców na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa seniorów. Spotkanie odbędzie się w Rogoźnie. 

Poranny pożar w Bąblinie. Nie ma poszkodowanych (foto)

W miejscowości Bąblin spalił się domek letniskowy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Trwają poszukiwania zaginionego Jarosława Piotrowskiego

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego Jarosława Piotrowskiego który oddalił się z placówki medycznej znajdującej się na terenie Gniezna. Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 22.11.2023. Z poczynionych ustaleń wynika że może przebywać na terenie Obornik...

Kolizja w Józefinowie

20 listopada 2023 roku dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Obornikach otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Józefinowo (gmina Rogoźno).

182 ochotników rozpoczęło szkolenie w 12 WBOT

Mimo pierwszego śniegu za oknami, blisko dwustu kandydatów zdecydowało się jeszcze przed Nowym Rokiem zostać żołnierzami 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Ochotnicy pochodzą z Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Najbliższe dwa tygodnie spędzą w koszarach 152 batalionu lekkiej piechoty w...

35-latek aresztowany za groźby i podpalenie

35-latek był sprawcą podpalenia hali przy ul. Lipowej w Obornikach. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.