Skip to main content

Wypadek w Tarnowie Rogozińskim

| MP | Bezpieczeństwo

Na przejeździe kolejowym drogi DK 11 i linii Poznań-Piła doszło do wypadku drogowego.

Do wypadku doszło około godziny 15:00. Na łuku drogi DK-11 kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący na przeciwległym pasie pojazd. Łuk drogi na którym doszło do zderzenia znajduje się bezpośrednio przy przejeździe kolejowym. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z samochodów zablokował przejazd. Kierowcę jednego z pojazdów odwieziono do szpitala w Chodzieży, na tą chwile nie ma informacji w jakim jest stanie (źródło infomacji rzecznik prasowy KPP Oborniki).

Ruch pociągów został zablokowany, o czym pisaliśmy wcześniej. Cały czas trwają czynności wykonywane przez Policję. DK 11 oraz linia kolejowa Poznań – Piła nadal są zablokowane (stan na godzinę 17:30).

Zdjęcia wykonane przez KSRG OSP Gościejewo

 

tarnowo1

tarnowo2

Doskonalenie zawodowe – ćwiczenia JRG Oborniki

W dniu 18 marca 2024 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Obornikach w ramach doskonalenia zawodowego odbyło się dla zmian służbowych Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego. Zajęcia prowadził były funkcjonariusz PSP mł. k...

Obornickie ELIMINACJE GMINNE OTWP „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Nowołoskoniec był gospodarzem eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dzielnicowi promują funkcjonowanie policyjnych narzędzi służących mieszkańcom

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest jednym z trzech filarów uspołecznienia działań Policji. Zapewnienie właściwego funkcjonowania tej aplikacji będącej narzędziem bezpośredniej komunikacji z mieszkańcami, pozostaje jednym z priorytetów działań Policji.

Tragedia na obornickich torach

Późnym piątkowym wieczorem doszło w Obornikach do potrącenia na torach mężczyzny. Niestety nie przeżył.

Areszt za usiłowanie zabójstwa

W minionym tygodniu, 20.02.2024 doszło w Rogoźnie do niebezpiecznego zajścia. 18 – letni mieszkaniec Rogoźna ugodził nożem 19-letniego mężczyznę.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem - bezpłatne porady prawne, psychologiczne i społeczne

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, to akcja koordynowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Działania związane są z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw.

Rogoźno. Wtargnęli do sklepu z przedmiotem przypominającym broń palną dokonując kradzieży pieniędzy

W poniedziałek 12 lutego br., rogozińscy kryminalni zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn o dokonanie rozboju, do którego doszło w sklepie spożywczym na terenie Rogoźna. Mężczyźni grożąc ekspedientce przedmiotem przypominającą broń zrabowali pieniądze z kasetki.