fbpx

Rywalizowali o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach

Strażacy z III zmiany służbowej wygrali "I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach st. kpt. Krzysztofa Pertmana".

 

 

Kierując się zasadą "w zdrowym ciele, zdrowy duch" z inicjatywy strażaków w Komendzie Powiatowej PSP w Obornikach wczoraj tj. piątek - 05.11.2021 r. zorganizowano historyczny "I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach st. kpt. Krzysztofa Pertmana". 
 
Rywalizacja była zacięta, bo też stawka była wysoka zdobycie pucharu, symbolicznych upominków, a przede wszystkim zaszczytnego miana najlepszej drużyny w komendzie motywowało zawodników do gry. Podczas rozgrywek nie zapomniano również o dobrej zabawie, grze "fair play", poszanowaniu zdrowia swojego i innych, a także o jakże ważnej wspólnej integracji.
 
W zawodach wzięły udział 4 drużyny. Po rozegraniu 3 meczów przez każdą z ekip wyłoniono zwycięzców. To zawodnicy oddelgowani z III zmiany służbowej zgarnęli zaszczytne trofeum. Otrzymali zasłużone brawa i gratulacje.
Kapitanowie-dowódcy pozostałych drużyn z rąk Komendanta odebrali upominki wraz ze słowami uznania za zaangażowanie i wolę walki. 
 
W związku z tak pozytywnym odbiorem tegoż przedsięwzięcia przez wszystkich funkcjonariuszy jednogłośnie zdecydowano o wpisaniu "Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach st. kpt. Krzysztofa Pertmana" do kalendarza cyklicznych wydarzeń sportowych w KP PSP Oborniki. 
 
Fot, źródło: PSP Oborniki